شنبه, 1 آبان 1400
  • ساعت : ۱۴:۲۹:۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 19
  • کد خبر : ۷۱۲۰
فاز اول واكسیناسیون كویید 19 در منطقه چهار عملیات انتقال گاز به اتمام رسید
مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز از اتمام فاز اول واکسیناسیون کارکنان این مجموعه خبر داد و گفت: پس از هماهنگی‌های انجام شده با بهداری و بهداشت صنعت نفت، فاز اول واکسیناسیون پرسنل عملیاتی این مجموعه طبق اطلاع‌رسانی و اعلام فراخوان با موفقیت به اتمام رسید.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه 4 عملیات انتقال گاز، محمد کامل در حاشیه نشست هماهنگی مسوولین منطقه افزود: تاکنون بیش از 50 درصد پرسنل این مجموعه فاز اول واکسن کرونا را دریافت کردند و هم اکنون با هماهنگی‌های صورت گرفته با بهداشت و درمان صنعت نفت، تزریق واکسن به همه کارکنان منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: از آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون عملیات‌های ضروری در راستای خدمت‌رسانی به هموطنان ادامه داشته و همکاران ساعي منطقه با رعایت تمام پروتکل‌ها و سختی‌های مرتبط با آن، با تمام وجود به مردم خدمت کرده‌اند.

محمد کامل اضافه کرد: این منطقه از ابتدای شیوع کرونا با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود و بکارگیری اقدامات لازم از قبیل رعایت جدی پروتکل‌ها، آموزش‌های کاربردی در رابطه با انتقال ویروس کرونا، نمونه‌گیری مرتب از افراد مشکوک و پیگیری‌های لازم درخصوص آن‌ها، ضدعفونی روزانه واحدهای تابعه سازمان، توزیع ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده بین پرسنل، عدم پخت و پز در رستوران و آبدارخانه‌ها، كاهش نيروها با استفاده از دوركاري، خلوت نمودن سرويس هاي اياب و ذهاب و ... تمام تلاش خود را در جهت مهار این ویروس بکار گرفته است.

وی با تقدير از تلاش كادر درمان شمال شرق صنعت نفت و نيز تلاش همكاران HSE و منابع انساني منطقه تصریح کرد: بیش از یک سال و نیم از شیوع بیماری کرونا می‌گذرد و این ویروس منحوس با وجود تلاش‌های همه کادر درمان به سختی تحت کنترل قرار گرفته و با تلاش‌های انجام شده این فضا فراهم شده تا تمامي كاركنان این منطقه، امکان دریافت واکسن را داشته باشند.

مدیر منطقه چهار با اشاره به این‌که همکاران این منطقه همواره و پا به پای کادر درمان برای خدمت‌رسانی به مردم حاضر بوده‌اند، اظهار امیدواری کرد با تزریق واکسن، كاركنان خدوم اين منطقه بهتر و آسوده‌تر از گذشته بتوانند در خدمت مردم باشند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0