پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

با توجه به مراحل پاياني پروژه عمليات جوشكاري و نصب شيرآلات و همچنين ساير اتصالات ايستگاههاي خط 8 اينچ ديهوك، گاز رسانی به شهر دیهوک به عنوان تنها شهر فاقد گاز در استان خراسان جنوبی انجام و این شهر نیز از نعمت گاز برخوردار خواهدشد.

با وقوع زلزله 5 ریشتری در محدوده منطقه 4 عملیات انتقال گاز ،

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ 

مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران گفت: با توجه به ثبت زلزله پنج و دو دهم ریشتری در محدوده شهرقوچان، تمام خطوط لوله انتقال گاز مناطق زلزله زده مورد بررسي قرار گرفت و تاكنون هيچ آسيبي نديده است.

مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز از اتمام فاز اول واکسیناسیون کارکنان این مجموعه خبر داد و گفت: پس از هماهنگی‌های انجام شده با بهداری و بهداشت صنعت نفت، فاز اول واکسیناسیون پرسنل عملیاتی این مجموعه طبق اطلاع‌رسانی و اعلام فراخوان با موفقیت به اتمام رسید.

مدير منطقه 4 عمليات انتقال گاز گفت: بنا بر تاكيد و نظارت سازمان پدافند غيرعامل كشور و به منظور حفظ استمرار انتقال گاز، مانور مديريت بحران و پدافند غيرعامل منطقه با رويكرد حفاظتي و امنيتي و با سناریوی حملات سايبري و اختلال سيستم‌هاي صنعتي به ميزباني ایستگاه تقویت فشار گاز دشت و همكاري و همراهي واحدهای ذی‌ربط برگزار گرديد.

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ 

مدير منطقه 4 عمليات انتقال گاز در پيامي روز خبرنگار را تبريك گفت

با حضور مدير ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوي؛

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ 

با هدف ترويج و تعميق فرهنگ نماز در جامعه و آثار آن و با حضور مدير ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوي، اعضاي شوراي اقامه نماز و مديران ارشد منطقه 4 عمليات انتقال گاز، تفاهم‌نامه استاني نماز منطقه چهار عمليات انتقال گاز امضاء شد.

امام جماعت برتر صنعت نفت

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ 

حجت‌الاسلام والمسلمین صمد ایزانلو متولد ۱ مرداد ۱۳۶۶ در شهرستان بجنورد و دانش آموخته سطح سه و مشغول به تحصیل در سطح چهار حوزه علمیه خراسان امام جماعت مسجد حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مرکز بهره برداری خطوط لوله بجنورد در منطقه ۴ عملیات انتقال گاز است وي با اجراي طرح هاي نوآورانه جذاب توانسته است  در ارزيابي ستاد اقامه نماز وزارت نفت ؛ عنوان برترين امام جماعت در صنعت نفت را به خود اختصاص دهد به  بهانه انتخاب ايشان به عنوان  روحاني نمونه  وزارت نفت  به سراغ  اين امام جماعت جوان و خوش فكر رفتيم تا كمي برايمان از راز هاي موفقيتش  براي ما سخن بگويد

مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز گفت: در یک حرکت ابتکاری و در راستای سیاست‌های مدیریت انرژی، دو ایستگاه حفاظت کاتدیک منطقه، به پنل‌های خورشیدی مجهز شد.

محمد كامل در جلسه پرسش و پاسخ با كاركنان آخرين واحد منطقه 4 انتقال گاز كشور:

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ 

مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز گفت: هر خلاقيت و ابتكاري كه در سازمان شكل مي‌گيرد محصول سخت‌افزار و نرم‌افزار نيست، بلكه انسان‌هاي خلاق و مستعد، متعهد و متخصص هستند كه آن را شكل مي‌دهند؛ لذا نگاه نو به سلامت این سرمایه‌های انسانی برای رشد و تعالی لازم می‌باشد.

بعدي    

5.7.14.0
گروه دورانV5.7.14.0