پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

بيانيه حريم خصوصی
اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب میشود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران میشود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیتهای جاری میگردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت میگردد. این سازمان بر اساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان در بخش نظرسنجی مراجعین، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت، مورد استفاده قرار میگیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا مؤسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.  
 
چگونگی جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران:  
الف-  اطلاعاتی که شما خود در اختيار ما قرار می دهيد، شامل موارد زير هستند:
در درگاه اصلی منطقه چهار عملیات انتقال گاز صرفاً در قسمت نظرسنجی مراجعین ما یک سری اقلام اطلاعاتی از شما دریافت می نماییم که در این بین هیچکدام اجباری نبوده و صرفاً جهت سهولت کار در روند امور قرار داده شده.
 
ب- برخی اطلاعات ديگر که به صورت اتوماتيک از شما دريافت میشود شامل موارد زير میباشد:
اطلاعات IP ورودی شما به سایت  
اطلاعات صفحات بازدید شده شما
تعداد بازدیدهای روزانه درگاه (سایت)
دستگاهی که از طریق آن درگاه منطقه چهار عملیات را مشاهده می نمایید (موبایل، تبلت ، رایانه)
نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر کامپیوتر شما.
لازم به ذکر است که این اطلاعات جمع آوری شده امکان شناسایی کاربران را برای ما فراهم نمی کند. هدف ما از دریافت این اطلاعات استفاده از آنها در تحلیل عملکرد کاربران سایت می باشد تا بتوانیم در خدمت رسانی بهتر عمل کنیم.

 
کوکیها (Cookies)
کوکیها فایلهای متنی کوچکی هستند که توسط وبسایت برای حفظ اطلاعات بر روی کامپیوتر شما قرار میگیرند تا با استفاده از آنها از ورود مجدد اطلاعات خودداری شده و در وقت شما صرفه جویی شود. اطلاعات به دست آمده از طریق کوکیها در شناسایی مراجعه مجدد کاربران، کاربرد دارد و موجب می شوند کاربران راحت تر از سایت بازدید نمایند. همچنین با ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه، نیازمندیهای شما قابل کشف می باشد تا در دستور کار ما قرار گیرد.
لازم به ذکر است که هر شخص به دلخواه می تواند کوکیها را در هر زمان از روی سیستم خود حذف نماید .
به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده می بایست در زمان مراجعه بعدی دوباره وارد شود.

 
با اطلاعاتی که می گيريم چه میکنيم؟
منطقه چهار عمليات انتقال گازاطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی منطقه چهار عمليات انتقال گازی را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید و ميتواند انجام دهد را ارائه دهد. منطقه چهار عمليات انتقال گازهمچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر خدمات در دسترس در منطقه چهار عمليات انتقال گاز استفاده می‌کند. هم‌چنین منطقه چهار عمليات انتقال گازممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
منطقه چهار عمليات انتقال گاز فهرست مراجعان و مخاطبانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است منطقه چهار عمليات انتقال گاز گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است منطقه چهار عمليات انتقال گازداده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت ذينفعان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای منطقه چهار عمليات انتقال گازاستفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

 
امنيت اطلاعات
متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین نماییم برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه های لازم استفاده می کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری میکنیم، حفظ شود.
 
پيوند به سايتهای ديگر
تارنمای (وبسایت) ما ممکن است به سایتهای دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینکها از تارنمای ما خارج می شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایتها کنترل نداریم. درباره این سایتها می بایست به بیانیه حریم خصوصی آنها مراجعه فرمایید.
 
تغييرات در بيانيه سياست حفظ محرمانگی
منطقه چهار عمليات انتقال گازممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های ذينفعان و  منطقه به‌روزرسانی کند. منطقه چهار عمليات انتقال گاز شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات خود توسط منطقه چهار عمليات انتقال گازمطلع شوید.

 


5.7.14.0
گروه دورانV5.7.14.0